E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598

O firmie

Schody Prudlik

Profesjonalne schody drewniane

/ SCHODY Prudlik – polski producent schodów z drewna. Oferujemy ekskluzywne schody drewniane. W ofercie posiadamy nowoczesne schody gięte, kręcone, także schody wstęgowe i dywanowe. Producent schodów Prudlik to gwarancja najwyższej jakości schodów drewnianych wykonanych z różnego rodzaju drewna – krajowego i egzotycznego. Naszym celem jest tworzenie schodów spełniających indywidualne oczekiwania każdego klienta. Państwo nadajecie każdemu projektowi jedyny i niepowtarzalny styl, napełniając go własnymi inspiracjami, a to powoduje, że każde schody stają się nie tylko zwykłym wyrobem, a meblem, który idealnie komponuje się z wnętrzem, podkreślając jego piękno. Dlatego do każdego projektu schodów podchodzimy z nową energią, pasją i zaangażowaniem, jednocześnie nie zapominając o funkcjonalności i wygodzie w użytkowaniu schodów.

Schody Prudlik to stale rozwijająca się firma. Nieustannie budujemy doświadczenie na rynku krajowym, jednocześnie cały czas chcąc poszerzać grono swoich odbiorców na skalę europejską, co owocuje realizacjami projektów poza granicami Polski. Jesteśmy w kontakcie ze swoimi przedstawicielami w kilku europejskich krajach. Pomaga nam to w ciągłym rozwoju, poszukiwaniu nowin technologicznych i nowoczesnych rozwiązań. Jako właściciel firmy uważam, że aby zdobyć Państwa zaufanie, każde wykonywane przez nas schody muszą być trwałe i perfekcyjnie wykończone. Przy każdym projekcie biorę pełną odpowiedzialność za jego realizację, gwarantując najwyższą jakość, będąc do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. Wyzwaniem, jakie sobie stawiam, to spełnienie oczekiwań każdego klienta.
W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości schody drewniane, które realizujemy według indywidualnego projektu, dopasowanego do wnętrza i potrzeb klienta. W ofercie znajdziecie Państwo schody jednozabiegowe, schody typu C, schody, a także wspomniane już schody kręcone, gięte, wstęgowe i dywanowe. Producent Schodów Prudlik serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą.

podpis

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!