E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598

Schody ekskluzywne

Firma Schody Prudlik posiada w swojej ofercie również schody ekskluzywne.

Czym charakteryzują się schody ekskluzywne?

Według wartości naszej firmy schody ekskluzywne to schody niepowtarzalne, dopasowane indywidualnie zarówno do potrzeb klienta jak i do samego wnętrza, tak aby tworzyły spójną całość kompozycyjną. Tworząc indywidualny projekt na zamówienie, wraz z wizualizacjami mają Państwo pewność, że drugich takich samych schodów nie ma.

Jakość wykonania i doświadczenie

Ekskluzywność naszych schodów drewnianych to również kunszt wykonania czyli warsztat, który mamy dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z drewnem. Nasz warsztat widać doskonale przy projektach z tralkami, które są wykonywane wg. projektu dopasowanego do schodów, oraz słupami, które zazwyczaj są rzeźbione w motywy roślinne przez rzeźbiarzy wyspecjalizowanych w sztuce snycerstwa.

Różnorodne gatunki drewna

Ekskluzywne schody to również wyjątkowe i rzadko spotykane gatunki drewna. Szczególnie polecane są gatunki egzotyczne takie jak: merbau, wenge, amazak, zebrano, zatoba czy teak – który jest coraz rzadziej dostępnym gatunkiem na rynkach europejskich.

Projekty schodów drewnianych ekskluzywnych często posiadają elementy kowalstwa artystycznego: kute balustrady rzeźbione, również dopasowane do projektu. Możemy stworzyć projekt z motywami organicznymi: roślinnymi np.: motywem liścia Miłorzębu japońskiego. Wartym zaznaczenia jest fakt, że każdy listek inspirowany naturą jest innego kształtu, co przekłada się na jakość całej balustrady, która jest niepowtarzalna mając różne kształty. Kowale artystyczni z którymi współpracujemy tworzą rzeźby indywidualne, nie „od taśmy”. Oczywiście balustrady które wykonujemy są w różnych stylach: geometrycznym, linearnym, secesyjnym czy właśnie organicznym. Jeśli klient ma takie życzenie, balustradę możemy „postarzeć” dzięki specjalnym zabiegom. Wszystkie te elementy wpływają na jakość naszego produktu.

Wróć do schody.

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!