E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598

Schody Prudlik

Nowoczesne schody drewnianeSchody drewniane marki Prudlik to funkcjonalność i elegancja, ale także szeroki wybór fasonów, które dodatkowo zostają przy każdym zleceniu indywidualnie dopasowane pod względem wymiarów, detali, czy gatunku drewna. W naszej ofercie każdy klient znajdzie produkt idealny dla siebie.

Elastyczność w projektowaniu

Schody drewniane, w przeciwieństwie na przykład do betonowych, cechuje lekkość i elastyczność w kreowaniu kształtów, dlatego najczęściej są wybierane przez klientów oczekujących indywidualnie dobranego do wnętrza projektu. Dzięki swojej wielowymiarowości dobrze komponują się zarówno z wnętrzem klasycznym, jak i awangardowymi aranżacjami. Do każdego projektu dobiera się rodzaj i barwę drewna, kształt i liczbę stopni oraz poręcze i balustrady – tak wiele elementów i ich szeroki wybór pozwala na kreowanie nieszablonowych pomysłów aranżacji. Zapewniamy fachowe porady na temat funkcjonalności, wygody użytkowania i najlepszych rozwiązań technologicznych odnośnie usytuowania schodów, ich optymalnych wymiarów oraz materiałów, które zapewniają trwałość użytkowania.

W ofercie posiadamy różnorodne schody wewnętrzne, m.in.:

schody zabiegowe

schody kręcone

schody gięte

schody dywanowe

schody ekskluzywne

schody jednozabiegowe

Odpowiedni dobór i jakość drewna

Dbamy o najwyższą jakość drewna, które jest dokładnie wysuszone oraz dokonujemy precyzyjnych pomiarów pomieszczenia, dzięki czemu schody drewniane naszej marki są trwałe, nie skrzypią i nie wypaczają się w trakcie użytkowania. Do wyboru klientom prezentujemy szeroki wybór drewna krajowego i egzotycznego w różnych odmianach kolorystycznych. Oczywiście służymy pomocą w skomponowaniu odpowiednich dla danego projektu odmian drewna.

Funkcjonalność i zróżnicowanie

Celem, jaki sobie założyliśmy, jest dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Co za tym idzie nie ograniczamy się jedynie do określonych modelów schodów. Spełniamy Państwa wizje i tworzymy poszczególne projekty wspólnie z naszymi klientami, zatem każdy może wybrać odpowiednie schody drewniane w zależności od potrzeb, czerpiąc pomysły z realizacji zamieszczonych w naszej galerii, dowolnie je modyfikując bądź też przedstawiając własne nowe inicjatywy. Przykładowo schody proste zalecane są do niskich kondygnacji oraz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni pod nimi, natomiast schody gięte umożliwiają stworzenie wymyślnych fasonów.

Schody to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego wnętrza dlatego w ich projektowaniu i tworzeniu najważniejsze są styl i perfekcja. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi rodzajami nowoczesnych i zarazem ekskluzywnych schodów drewnianych marki Prudlik.

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!