E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598
Schody dywanowe typu C z drewna

Nowoczesne schody dywanowe Tech

Dziś prezentujemy Państwu schody dywanowe, które posiadamy w swojej ofercie. Temu rodzajowi schodów z pewnością nie można odmówić nowoczesności i ducha minimalizmu. Są stworzone dla ludzi ceniących sobie prostotę formy, lekkość oraz piękno różnorodnych materiałów. Nowoczesne schody dywanowe wspaniale komponują się ze stalą szlachetną, betonem, cegłą czy szkłem, który dodatkowo podkreśla ich industrialny charakter. Sprawdzą się doskonale  we wnętrzach mieszkań czy pomieszczeniach biurowych.

Schody dywanowe czerpią z minimalizmu – nie potrzebują dodatkowych dekoracji. Aby wydobyć ich piękno wystarczy postawić na ciekawą fakturę drewna, z których zostaną wykonane. W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę gatunków drewna, zarówno egzotycznych jak i krajowych. Bardzo dobrze wypada przy tym rodzaju schodów gatunek Zebrano czy Wenge, ale polski dąb czy jesion również się sprawdzą. W połączeniu z surowymi elementami ścian czy użyciem szkła hartowanego w balustradach można uzyskać ultra nowoczesny efekt.

Schody dywanowe są realizowane na konstrukcji samonośnej. Nie posiadają policzków, co jest ich cechą charakterystyczną. Brak policzków powoduje, że schody składają się tylko ze stopni i podstopni. Schody dywanowe mogą mieć biegi proste, jak i zabiegowe lub schody wachlarzowe. Sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych lub eklektycznych. Ich względna prostota koncentruje wrażenia niczym w soczewce, na tym co jest najważniejsze – na funkcji, na urodzie materiału i detalu wykonawczym. Popularność tego typu schodów nieustannie rośnie, dlatego polecamy obejrzeć więcej naszych realizacji w galerii.

schody tech prudlik 16d schody dywanowe w odcieniu ciemnym

schody drewniane dywanowe jasne schody tech prudlik 3c

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!