E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598
schody wstęgowe drewniane 24

Schody wstęgowe i nowojorski szyk

Kosmopolityczny animusz i nienaganny szyk z lekką dozą awangardy – to nie wnętrze z nowojorskiego żurnala, ale nowoczesny salon w stylu nowojorskim. Nonszalanckie i ekskluzywne wnętrza, zadają szyku i rozpieszczają luksusem. W pomieszczeniach dominują kolory w szlachetnym wydaniu.

Nowojorski styl aranżacji – bo o nim mowa,  jest ponadczasowy i szykowny. Eklektyczny charakter wnętrz  Nowego Jorku wykorzystuje wszelkie przejawy wielokulturowości tego miasta. Można tu zobaczyć wnętrza inspirowane stylami art deco, etno, vintage, orientem, klasyką dizajnu, a także motywy ze stylów ze starego kontynentu, ale łączone z współczesnymi trendami. Inspiracje pomieszane są w najróżniejszych konfiguracjach, ale mają wyważone proporcje tak, że zawsze tworzą harmonijną całość: elegancką i bez przepychu, komfortową.

Jakie schody będą pasować do wnętrza w tym stylu?

Najlepszym rozwiązaniem będą – nowoczesne schody wstęgowe lub schody kręcone. Dzięki unikalnej technologii gięcia drewna jesteśmy w stanie tworzyć niesamowite kształty i formy schodów. Schody wstęgowe kształtują przestrzeń, tworząc gięte, faliste linie i płaszczyzny pochyłe, pozbawione kątów prostych. Dzięki temu zabiegowi, nasze wnętrze będzie unikatowe.  W połączeniu z galerią obrazów czy grafik na ścianie, lampą w stylu retro lub złotą ramą lustra, ukażą swoje piękno w pełnej krasie.  Schody tego typu nie dominują wnętrza dzięki swej otwartej, przestrzennej konstrukcji, gdzie całość subtelnie ulatuje ku górze. Wykorzystują do maksimum możliwości naturalnego piękna drewna.  Wszystkie jego gatunki  – zarówno egzotyczne jak i krajowe są odpowiednie do tego typu schodów.

Nie ma wątpliwości, że schody gięte symbolizują luksus, elegancję i kunszt, przypominając nowoczesną rzeźbę.  Jeśli dobrze czują się Państwo we wnętrzach prosto z Nowego Jorku – schody wstęgowe będą jego idealnym dopełnieniem.

 

do bloga 5

Schody wstęgowe, styl nowojorski

Schody wstęgowe, styl nowojorski

Schody wstęgowe, styl nowojorski

 

Schody wstęgowe, styl nowojorski

Schody wstęgowe, styl nowojorski

Schody wstęgowe, styl nowojorski

 

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!