E mail: biuro@schodyprudlik.pl
Tel. 034 372 03 34
Kom. 691 529 598

Nowoczesne schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne to element w mieszkaniu lub domu, który zasadniczo różni się od schodów zewnętrznych ze względu na swój charakter.

Schody wewnętrzne pasujące do naszego wnętrza

Schody wewnętrzne muszą zostać dopasowane do charakteru całego wnętrza, ponieważ bardzo często grają istotną rolę w osiągnięciu odpowiedniego klimatu dekoracji wnętrz. Tego typu schody należy traktować nie tylko jako konstrukcję, ale przede wszystkim jako mebel, który powinien zgrać się z takimi elementami jak: podłoga, listwy przypodłogowe, drzwi, okna oraz same meble. Dlatego do wnętrz bardzo dobrze sprawdzają się schody z drewna.

Jakie schody wewnętrzne wybrać?

Drewniane schody wewnętrzne można w łatwy sposób dopasować do obranego stylu naszego domu. Wybierając schody z drewna warto pamiętać, że drewno to materiał, który nigdy nie wyjdzie z mody, pięknie się starzeje, jest elegancki, trwały i pasuje do każdej aranżacji.

Nie ważne, czy wybieramy modny aktualnie minimalizm ze schodami dywanowymi w połączeniu ze szkłem, czy sielskie klimaty angielskiej prowincji, gdzie drewniane schody są w odcieniach bieli, mają ręcznie zdobione słupy i tralki.

Schody wewnętrzne to element domu, który często znajduje się w centrum uwagi mieszkańców oraz
gości. Warto więc, aby zakup wymarzonych schodów był przemyślany. Wybór samych schodów
i konkretnego stylu to jedno, ale uwagę należy zwrócić również na odpowiedni rozkład
pomieszczeń – chętnie doradzimy.

W naszej ofercie znajdują się schody wewnętrzne kręcone, proste zabiegowe, dywanowe, a także ekskluzywne schody nowoczesne i klasyczne.

 

Wykonujemy bezpłatnie projekt i wizualizację 3D!